Letter Zap Classic

Kelime Türetme Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36.2 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Fanatee
Mevcut harfleri kullanarak mümkün olduğunca çok anlamlı kelimeler türeterek en yüksek skoru kazanmaya çalışacağınız keyifli bir bulmaca oyunudur.

Mevcut harfleri kullanarak mümkün olduğunca çok anlamlı kelimeler türeterek en yüksek skoru kazanmaya çalışacağınız keyifli bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan ve farklı tematik dünyalarda oynayacağınız oyunda size verilen harfleri kullanarak mümkün olduğunca çok anlamlı kelime türetmeye çalışacaksınız. Türettiğiniz kelime ve kelimelerin harf sayısı oranında puan kazanacağınız oyunda Yıldız, Klasik, Yarım ve Zen olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunuyor.

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Portekizce dil desteği ile birlikte gelen Letter Zap Classic 240 zorlu seviye ve keşfetmeniz gereken 10 farklı temalı fantastik dünya sizleri bekliyor. Ayrıca başarılı olarak yeni dünyalar keşfedebilir ve zorlu yeni kelimelerin kilidini açabilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız Letter Zap Classic oyununu denemenizi öneririm.

Letter Zap Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER